banner
5 latest demands
Hledáme kooperaci pro výrobu dílu
Oprava povrchu místní komunikace
Oprava silnice
Novostavba kanalizace
Odstranění budov
5 latest offers
Použité oktabíny k prodeji
Výroba pryžové moučky
Mitsubishi Colt , náhradní díly
Generální opravy a modernizace soustruhů SU 50A, SV 18RA - i výměnným způsobem
Automatické rozpoznání státních poznávacích značek GPP LPR

Světoví automobiloví designéři se sjedou do Prahy

14/10/2011

Špičkoví světoví designéři automobilů dorazí na první ročník mezinárodní konference AutoDesign Prague, která se uskuteční ve čtvrtek 20. října v nové budově Národní technické knihovny v Praze Dejvicích. Hlavní hvězdou bude Fabio Filippini, šéfdesignér studia Pininfarina.

auto12_600

 

Pininfarina Sintesi - italskou designérskou firmu představí její současný šéfdesignér Fabio Filippini.

FOTO: Pininfarina

Jednodenní konference se zúčastní mnoho osobností automobilového designu - mezi hlavními hvězdami bude Fabio Filippini, šéfdesignér studia Pininfarina, Peter Horbury, šéfdesignér Volva, designérka Anne Asensio, která pracovala v Renaultu a GM nebo Ernesto Rupar z Ford of Europe.

Účastníci konference budou moci podle organizátorů zhlédnout prezentace například o tom, jak ve studiu Pininfarina vzniká design supersportovních Ferrari a Maserati, co je podstatou skandinávského designu nebo jak se budou navrhovat automobily v budoucnosti.

Mezi přednášejícími budou také čeští autoři - kupříkladu motocyklový designér Stanislav Hanuš, který vede design společnosti Blata a navrhl design nejsilnějšího motocyklu na světě, FGR Midalu 2500 [celá zpráva].

„Na celé akci je unikátní, že automobilový design budou prezentovat přímo samotní tvůrci. Osobně se velmi těším například na vystoupení Petera Horburyho či Anne Asensio, a to nejen kvůli jejich bohatým zkušenostem a nadšení pro automobilový design, ale také proto, že jejich prezentace je vždy velmi originální a živá,“ řekl Radek Laube, jeden z hlavních organizátorů sjezdu.

Konferenci doplní výstava obrazů českého designéra Václava Krále. Poplatek za vstup činí 2100 korun, studenti zaplatí 900 korun.

 

 

 

www.novinky.cz

Do you want to be informed about demands before others? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU