![banner](/images/banner1_lite.jpg)
Realizace rekonstrukce objektu | ![]() |
Vývoz a likvidace odpadů | ![]() |
Realizace opravy čerpadel | ![]() |
Vzdělávání pro členy | ![]() |
Dodávka CNC vertikálního obráběcího centra | ![]() |
14/11/2012 |
Ve čtvrtek 27. září 2012 proběhlo v malebné vsi Istebna v polských Beskydech sympozium pořádané výrobcem rotačních tiskových strojů koncernem Goss International ve spolupráci s firmou G+P Technik Polska.
Goss International je předním výrobcem novinových tiskových strojů od nejmenšího, kterým je model Magnum až k těm nejvýkonnějším a nejmodernějším jako Colorliner CPS. Výrobce také nově nabízí obalové tiskové stroje (packaging presses), které svými charakteristikami překračují hranice polygrafie a svými užitečnými vlastnostmi vycházejí vstříc potřebám obalového průmyslu. Flexotiskové stroje Sunday Vpak jsou nabízeny ve dvou verzích „Sunday Vpak 3000“ a „Sunday Vpak 500“ pro tisk v široké a úzké dráze.Konfiguraci rotačky Sunday Vpak 3000 lze nainstalovat v provedení pro čtyři šířky pásu: 1 117, 1 397, 1 625 nebo 1 905 mm. Nižší verzi Sunday Vpak 500 lze provozovat s šířkou pásu 521 nebo 813 mm. Obě verze se liší také v délce raportu. Sunday Vpak 3000 pracuje s délkou tisku 700 až 1 400 mm, zatímco verze Sunday Vpak 500 využívá raport od 406 do 812 mm. Rozdíl je i ve výkonu. Vyšší verze Vpak 3000 nabízí rychlost tisku až 454 metrů za minutu, nižší verze Vpak 500 tiskne maximální rychlostí 363 m/min.
Koncern Goss International a společnosti G+P Technik jsou pevně přesvědčeny, že započatá spolupráce otevře tiskařům a vydavatelům nové perspektivy a bude jim velkým přínosem.
www.packaging-cz.cz |
Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU
Poptávky a nabídky Industry-EU